איך הבעל שם טוב (מייסד החסידות) נתן לי השראה לחזון של העסק?

השנה 1690. אחת הנשמות הגבוהות שראה העולם היהודי הגיעה לעולם. מעבר להקמת תנועת החסידות אחת הפעילויות המשמעותיות של הבעל שם טוב היתה להוריד את "חכמת הקבלה" לעם: היתה לו יכולת מופלאה לקחת מושגים עמוקים וגבוהים שהיו ידועים למקובלים בלבד, לפשט אותם ולהנגיש "לאנשים הפשוטים מהשוק" - שיוכלו גם להכיר את סודות התורה ולהפיק מהם תועלת בחיים. (כמובן שהוא קיבל הרבה ביקורת אבל זה כבר נושא אחר)
הבעש״ט

אז… איך כל זה קשור אליי?

בתחילת הקורונה כשפתחתי את קורס האוטומציה העסקית הראשון שלי. הוא היה מיועד בעיקר לאנשי דיגיטל - היה לי ברור שהם אלה שיבינו את עולם האוטומציות ודוקא אליהם התוכן הזה ידבר.

כמה שנים קדימה הבנתי שטעיתי. העולם מתקדם בקצב כזה מהיר שגם בעלי עסקים שלא בהכרח תותחי טכנולוגיה רוצים להיחשף לכלים ומערכות שבסופו של דבר משפרות את הביצועים של העסק שלהם.

קבלתי החלטה להוריד לקרקע את עולם האוטומציה העסקית ולפתוח את הקורסים שלי לכולם - לכל בעל עסק שמפרסם באונליין ורוצה לשלב אוטומציות כדי לקבל ביצועים טובים יותר:

לידים חמים יותר, סגירות קלות יותר, חוויות לקוח משופרת, מסעות לקוח חזקים ועוד... ⭐

לקחתי את האוטומציות הכי מבוקשות והכנסתי אותם לקורס "אוטומציות במסע לקוח" שמועבר בצורה פשוטה, מונגשת וממוקדת ממש שלב אחרי שלב, ככה שגם מי שלא נגע מימיו במערכות "המורכבות" האלה יכול תוך זמן קצר לבנות תהליכי אוטומציה שהוא לא חלם שיצליח לעשות בעצמו 🚀

אני מקבל כל יום פידבק מתלמידים על זה שהם פשוט בהלם מאוטומציות שהצליחו לבנות בעצמם בלי ידע מוקדם.

(והאמת - אפילו מכאלה שיש להם נסיון בבניית אוטומציות ובשיווק שאומרים שהצלחתי לחדש להם לא מעט)

אז תודה לרבי ישראל הבעל שם טוב שנתן לי השראה להשפיע על יותר אנשים ולקבל סיפוק יום יומי מפידבקים שאני מקבל.

רוצה לקרוא שוב משהו ספציפי במאמר?
שגיא שני
שגיא שני
מנכ"ל Smartup - חברה שמאפיינת מערכות CRM ומסעות לקוח מבוססי אוטומציה. מייסד הקורס "תותחי אוטומציה עסקית", חי ונושם מכירות ושיווק דיגיטלי משנת 2014. נשוי למור ואבא ל-2 קטנטנים.
קבע עכשיו שיחת ייעוץ ללא עלות
ונראה איזה אוטומציה מתאימה לעסק שלך